Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Aktuality a tiskové zprávy

Pivovarské slavnosti v Benešově uzavře KISS revival

Tradiční XXIV. pivovarské slavnosti, které se uskuteční tuto sobotu 12. září od 12 hodin v Benešově představí kromě nefiltrovaného piva z tanků i rock'n'roll, punk, country, swing nebo rock v podání glam rockové legendy Kiss revival.

Ten, kdo by chtěl na vlastní oči vidět, jak vypadá pivovar v Benešově a měl by chuť ochutnat místní speciály, má jedinečnou možnost tuto sobotu 12. září od 12 hodin navštívit areál pivovaru. V rámci pivovarských slavností pořádá Ferdinand prohlídky svého pivovaru - při této příležitosti na dvoře poteče nefiltrované pivo přímo z ležáckých tanků. I letos bude možnost zažít pivní degustaci, kde se můžete dozvědět zajímavosti a vyzkoušet si své znalosti o pivu a sladovnictví i mnohem více k samotné výrobě piva nebo si vyzkoušet rodeo na lahvi, tzv. „Zkroť si splašeného lahváče“. Pro děti bude připravený doprovodný program (tvořivý koutek, tanec, divadlo, malování na obličej, ječmenové hrátky, soutěže s pivovarskou tematikou) apod. Hudební program bude probíhat na dvou scénách, představí se např. Big band Horáček SwingOrchestra, hrající swingovou, filmovou a taneční hudbu, legendární Rotor Poříčí, Český šraml pod taktovkou Jana Slabého, místní kapela Čejka band nebo Štěpán Kojan, frontman kapely KEKS. Celý hudební večer uzavře hodinové vystoupení KISS revival, téměř věrná imitace americké glam rockové kapely, která byla v dubnu 2014 uvedena do Rock And Rollový síně slávy. Více na www.skutecnepivo.cz.

malá scéna: velká scéna:

13:00 – 14:00 Český šraml 15:00 – 16:00 Big band Horáček SwingOrchestra

14:00 – 15:00 Slapdash 17:00 – 18:00 Čejka Band

16:00 - 17:00 Štěpán Kojan 19:00 – 20:00 Bílá nemoc

18:00 - 19:00 ROTOR Pořící 21:00 – 22:00 KISS revival

20:00 -21:00 RockTom

Vstupné do areálu pivovaru je 99,-Kč (v ceně vstupného jedno pivo zdarma), děti mají vstup volný.

9.9.2015

Seznam akcí

9.9.2017 Pivovarské slavnosti 2017

Tradiční Pivovarské slavnosti.

Začátek ve 12. hodin.

 

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Pivovar získal vzácné deputátky

Benešovský pivovar Ferdinand získal žetony, které dostávali zaměstnanci pivovaru za první republiky jako deputát. Za jeden „poukaz“ si vyzvedli litr piva. Hodnota mincí může dnes znamenat jen pár stokorun, ale pro samotný pivovar má cenu velkou, především historickou.

Sedm Kulí z Benešova dostane Top Delikatesu

Benešov: Letos v pořadí 19. ročník veletrhu GastroFair Víno&Delikatesy, který se uskuteční ve dnech 26. – 28. 4. 2016 na pražském Výstavišti, představí během tří dnů největší expozici vín, destilátů a dalších nápojů včetně pochutin z „nových“ zemí Evropské unie. Pestrou nabídku doplní také točené pivo Ferdinand z Benešova.

Zobrazit vše