UNDEFINED: GL_YES
UNDEFINED: GL_NO

Vi ste več kot 18 let?

 

 

Ferdinand Pivovarna s.r.o. v skladu z veljavno zakonodajo o ureditvi oglaševanja. Zato vse osebe, mlajše od 18 let, da ne, da obiščete našo spletno stran.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Domov / Dostopnost

Dostopnost

Internetne strani www.PivovarFerdinand.cz so narejene z namenom doseči maksimalno dostopnost do svoje vsebine. Izpolnjujejo vsa pomembna načela dostopnosti metode Blind Friendly Web (projekt Združenja slabovidnih in slepih), novele zakona št. 365/2000 Sb in WCAG 1.0.

Vsi teksti so zapisani v relativnih enotah in jih je možno povečati ali zmanjšati s pomočjo standardnih pripomočkov internetnih brskalnikov.

HTML dokumenti so narejeni s strukturalnim XHTML 1.0. Za vizualno prezentacijo se uporabljajo kaskadne stilske podloge(CSS), ki se lahko izključijo ali vključijo s tipko Izključi CSS ali Vključi CSS.

Najpomembnejši navigacijski elementi za uporabo internetne strani so sledeče kombinacije tipk oziroma tako imenovani accesskeys:

[alt + 0] dovoljenje o dostopnosti
[alt + 1] uvodna stran
[alt + 2] kontakt
[alt + 5] mapa serverja

Celotna prezentacija temelji na trdnem publikacijskem sistemu Moje redakce© z uporabljenim modulom Můj obchod©, katerega za vas dobavlja Anawe (www.anawe.cz – za vas uporabna stran).

V primeru, da na spletnih straneh opazite karkoli kar ne bi ustrezalo zahtevam dostopnosti, nas prosim, obvestite. Napake bomo odpravili.

Seznam dogodkov

Prikaži vse

Aktuality a tiskové zprávy

Pivovar získal vzácné deputátky

Benešovský pivovar Ferdinand získal žetony, které dostávali zaměstnanci pivovaru za první republiky jako deputát. Za jeden „poukaz“ si vyzvedli litr piva. Hodnota mincí může dnes znamenat jen pár stokorun, ale pro samotný pivovar má cenu velkou, především historickou.

Dětský den v Pivovaru Ferdinand nabízí zábavu pro děti i dospělé

Soutěže, hry a tvoření čekají na malé návštěvníky Dětského dne,  který se uskuteční v sobotu 18. června v Pivovaru Ferdinand v Benešově. Kromě sportovních disciplín si budou moci vyzkoušet také poznávací testy a zkoušky šikovnosti. Pivní korunky, které za to získají, si pak v krámku vymění za nějakou drobnost nebo poukázku na zážitek v podobě jízdy na koloběžce nebo střelby ze vzduchovky.

Sedm Kulí z Benešova dostane Top Delikatesu

Benešov: Letos v pořadí 19. ročník veletrhu GastroFair Víno&Delikatesy, který se uskuteční ve dnech 26. – 28. 4. 2016 na pražském Výstavišti, představí během tří dnů největší expozici vín, destilátů a dalších nápojů včetně pochutin z „nových“ zemí Evropské unie. Pestrou nabídku doplní také točené pivo Ferdinand z Benešova.

Prikaži vse