Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Prodej lahvového piva

 

Prodejna pivovaru Ferdinand

Prodejna pivovaru Ferdinand

Možnost zakoupení lahvového, sudového i nefiltrovaného piva, (na objednávku pivo nefiltrované sudové)reklamních předmětů.

Počet udělených hlasů: 0

Dát hlas

Kontakt:

Táborská 306, Benešov, 25601

Telefon: 725024498
Fax: 773/068289

E-Mail: ferdinand@pivovarferdinand.cz
WWW: www.pivovarferdinand.cz

Otevírací doba: pondeli az patek od 6:30 do 19:00hodin a v sobotu od 8 do 18 hodin

Seznam akcí

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Bezlepkový ležák Ferdinand získal ocenění Regionální potravina

Pivovar Ferdinand Benešov přišel v červnu s novým druhem piva – bezlepkovým ležákem Premium a už získal první prestižní ocenění.

 

 

Na pivovarských slavnostech Ferdinanda

 

 

 

Tradiční pivovarské slavnosti v pivovaru Ferdinand Benešov se konají 9. září, a to už po šestadvacáté. Návštěvníci mají především unikátní příležitost ochutnat na jednom místě všechny druhy piv, které se v pivovaru se 120 letou historií vaří. Sládek navíc uvařil ke kulatému výročí Vídeňský ležák.

 

 

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Zobrazit vše