Ano
Ne

JE VÁM VÍCE NEŽ 18 LET?

 

 

Pivovar Ferdinand s.r.o. dodržuje platný zákon o regulaci reklamy. Proto žádáme osoby mladší 18 let, aby nevstupovaly na naše internetové stránky.

Děkujeme za pochopení.

Restaurace a hospody

 

Dům pánů z Kunštátu a Poděbrad

Dům pánů z Kunštátu a PoděbradVelmi speciální piva si zaslouží velmi speciální místo! Velká ochutnávka piva se koná v paláci! Od dnešního dne zde můžete vychutnat i pivo Ferdinand Max a Sedm kulí.

Dům pánů z Kunštátu a Poděbrad (Řetezová 3, 110 00, Praha)
Je nejstarší ...dům v Praze. Z románského původu a pochází z doby kolem roku 1180, palác u Kunštátu se nachází na skrytém cul-de-sac v nejstarší části Starého Města. Je to jak UNESCO chráněnou památkou a "stroj času" architektonických stylů. Bývalý palác na Jiřího z Poděbrad, to bylo odsud, že on šel být korunován českým
králem v roce 1458.

Počet udělených hlasů: 0

Dát hlas

Kontakt:

Řetezová 3, Praha, 11000

E-Mail: kontakt@ukunstatu.cz

Otevírací doba: po - ne 8:15 - 22:00

Seznam akcí

9.9.2017 Pivovarské slavnosti 2017

Tradiční Pivovarské slavnosti.

Začátek ve 12. hodin.

 

Zobrazit vše

Aktuality a tiskové zprávy

Nové pivo Ferdinand s přeškrtnutým klasem

Benešovský pivovar Ferdinand si nadělil ke 120. výročí od svého vzniku nový druh piva. Od června zařadí do sortimentu bezlepkové pivo, které je už devátým „bratrem“ v řadě skutečných piv. Je tak třetím tuzemským pivovarem, který vaří pivo bez lepku- glutenu. Výrobek patří do licenčního systému ELS, který je jednotný ve všech evropských zemích.

Pivovar získal vzácné deputátky

Benešovský pivovar Ferdinand získal žetony, které dostávali zaměstnanci pivovaru za první republiky jako deputát. Za jeden „poukaz“ si vyzvedli litr piva. Hodnota mincí může dnes znamenat jen pár stokorun, ale pro samotný pivovar má cenu velkou, především historickou.

Sedm Kulí z Benešova dostane Top Delikatesu

Benešov: Letos v pořadí 19. ročník veletrhu GastroFair Víno&Delikatesy, který se uskuteční ve dnech 26. – 28. 4. 2016 na pražském Výstavišti, představí během tří dnů největší expozici vín, destilátů a dalších nápojů včetně pochutin z „nových“ zemí Evropské unie. Pestrou nabídku doplní také točené pivo Ferdinand z Benešova.

Zobrazit vše